Úplnú očistu tela byliny doma.

tráva

Pred liečbe akejkoľvek choroby musíte očistiť telo, a potom nechať mnoho problémov.

Vynikajúci efekt dáva vám úplnú očistu tela byliny zložité schémy, ale môžete selektívne.

Ak sa človek pozrel vnútri sám, on okamžite pochopil dôvodu jeho zlého zdravotného stavu. Ste mohli vidieť vo vnútri vášho hrubého čreva, 10 kg trusu, alebo 1-2 litrov hlienu-ako hnedé riasy, v ktorom rojenia červy. Podivné výrastky na stenách hrubého čreva, ako medúza, alebo huby, takže sa pozrite polypy. V jeho brušnej dutine, najmä na bruchu, by ste vidieť hromadenie hlienu.

Najmä v šoku, by Ste si svoj vlastný pečene, priviazať s kamene rôznych farieb, znečistených zemi. Mnoho obličiek piesku, a niektoré budú ukameňovaní. Pľúca naplnené hlienu, a čeľustného dutiny sú vyplnené s veľké množstvo hnisu.

Ľudia vo veku 40 rokov bol prekvapený, keď by zistili, že asi ⅓ buniek svojho tela zostarla a nie vykonávať svoje funkcie. Niektoré z nich zomrel a ich rozklad jedy z tela.

Extravagantná vôňa označuje proces! Okrem toho, že by sa za špinavé krvi a iných vecí, ktoré by zasiahla ich.

Vidieť to všetko, by ste vedieť, že srdce je choré od otrávená krv, zlé trávenie — z špinavé pečene, strata zraku a sluchu — z nahromadený hnis v hlave, a prietrž a sexuálnu slabosť prišiel od nahromadené v bruchu hlienu. Toto všetko môže zaobchádzať s liekmi, ale najprv musíme odstrániť fyzické nečistoty z tela.

Postup:

  1. Ako sa zbaviť parazitov, mikróby, plesne a baktérie
  2. Ako sa zbaviť polypov v čreve, zápcha, bradavice
  3. Očistenie čriev, pečene, žlčníka, slinivky brušnej.
  4. Odstránenie soli z kĺbov
  5. Čistenie krvi a krvných ciev,
  6. Čistenie pľúc a priedušiek
  7. Očista obličiek
  8. Posilnená imunita

Neviditeľný svet parazitov. Ako sa zbaviť parazitov, mikróby, plesne a baktérie

Nebojte sa šoku sa dozvedieť pravdu o vaše telo: je 10-15% hmotnosti ovplyvnené červy rôznych druhov. Sú známe približne 20 tisíc červy, parazity v ľudskom tele. Kým muž je silný a mladých, parazity nevytvárajú žiadne zdravotné problémy, ale v priebehu času, parazity oslabiť ich hosť viac a viac, vyplnenie a kolonizovať konkrétny orgán. Poškodenie a upchávajú cievy, ktoré poskytujú základ pre zdvih, kardiovaskulárne choroby, rakovina, cukrovka, roztrúsená skleróza, cholecystitis, dyskinesia, cirhóza pečene. Táto choroba 3-4 druhy červov, Giardia, mačka medzi takéto osobnosti patrí, fascioliasis. Chronické pretrvávajúce zápal priedušiek, zápal pľúc a akútne respiračné infekcie sú výsledkom riešenia pľúc alveoli larvy paragonimoses. Parazity v procese života vyžarujú toľko škodlivých a toxických látok, ktoré telo je nútené produkovať tukového tkaniva, aby sa rozpustil. Nositeľmi široké tapeworm hovädzieho dobytka tapeworm, a — čo tuční ľudia. Na nositeľov trpaslík tapeworm na tele veľa bradavice. Dysbiosis — črevné kolonizácia non-symbiotic (zahraničné) mikroorganizmy. Oslobodený od flukes, parazity, začnete zhodiť tuk a voda ako rozpúšťadlo nečistôt, a okamžite potrebujete na čistenie čriev a pečene, žlčníka, priviesť mŕtvych parazity.

Ako sa zbaviť polypov v čreve, konečníka, žalúdka, papillomas, zápcha

Nestrávené bielkoviny bude skupinka a na jeseň právo vzostupnej časti hrubého čreva "do rezervy", a každé jedlo, pridáva nové fekálne kusoch kumulované do 40 kg v záhyboch vrecká po celé desaťročia. Začína mc,, a nasávací systém hrubého čreva jednotky do tela jedy, karcinogénne látky, toxíny, produkty rozpadu, ktoré sú uložené na stenách obehového systému. Okrem toho, čreva úseky, deformuje, stláča a vytláča zo svojich miestach brušných orgánov — slezina, žalúdka a pankreasu. Keď obnovíte sigmatu rozvíjať maternice fibroids, vaječníkov cysty, retroverted maternice. Stlačený tepien, žíl, nervov. Rozvíjať hemoroidy-kŕčové okolo konečníka, zápcha, u mužov, zápal prostaty, impotencia. Ak máte na tele majú polypy, visí krtkovia, najmä na krku, pod pazuchou, atď, to hovorí, že máte polypy v črevách sotva viditeľné tubercles až 3-4 cm v priemere. Polypy nie je neškodné. S dlhodobú existenciu bunky polyp môže stať rakovinové. V priemere každý piaty polyp sa zmení na rakovinu.

Očista tela (čreva, pečene, žlčníka, pankreasu)

Čistení pečene začína štyri dni školenia v bylín, počas ktorého kamene čiastočne rozpustený, vyrobené mäkké, a žlčových ciest sa rozšíriť. Upchatie potrubia je možné, ak by prípravu na konanie vykonávané v súlade s liečebného režimu. V týchto dňoch môžete pracovať. Na piaty deň sa začína čistenie. Budete šokovaní, keď sa ich oči uvidí, čo bude. Ráno čistenie čriev siaha až do 10 kg bahna 1-2 pohyb čriev— sú fekálne zvyšky, červy, sliz. Celý deň sa čistí pečeň, žlčník: kameňmi, rozpustí sa vo forme želé alebo hliny, žltá vločky, hnis, semená, film (precancerous). Ako môžete nebolí majúc toto všetko v sebe rokov? Na cleanse trvá dva týždne. Počas tejto doby, stratiť až 10 kg, znižuje žalúdka. Pre efektívnejšie pečene očistiť sa odporúča tento postup spustiť 4-krát, raz za štvrťrok, a potom raz za rok na jar.

Ľudské telo — samostatne sa regulujúci systém, ktorý pri znečistené, nie je schopný plniť svoje funkcie, a človek ochorie. V sprche umývať každý deň, a vo vnútri? To je dôvod, prečo sa pokúsi zbaviť ochorenia s tabletky nefungujú, rôzne drahé krémy a masky nie je zlepšiť pleť. Vrásky sa stáva viac a každý z nich zodpovedá slagging z organ. Vrásky na hornej pery uviesť downtrodden čriev, kruhy pod očami — napchaté obličiek Takže musím kúpiť drahý krém? Nie je jednoduchšie odstrániť príčinu vrásky starnutia na koži, vyčistite telo? Odstránenie parazitov z tela, jedy a toxíny metabolizmus, funkciu žliaz s vnútornou sekréciou, telesnej hmotnosti zmizne alergické javy, apatia, bolesti hlavy. Zvýšenie efektivity, flexibility, záujmu v živote, zlepšenie pleti, sú omladenie, vrásky.

Metódy čistenia je prevencia.

Takmer všetci ľudia odporúčaná metóda na čistenie tela, aby sa zabránilo. V procese dlhodobé užívanie poplatky vedľajšie účinky boli identifikované.