Príznaky parazitov na človeka.

parazity v ľudskom tele

Ako často ľudia, ktorí zobrazenie obrázkov parazity, hovoria o sebe, že oni nikdy by. Pretože sa neustále umývať ruky, nemajú domáce Zvieratá, nejedzte vo verejných stravovacích miest, a variť doma, prísne dodržiavanie technologických varenie, nepite vodu z otvorených pochybných zdrojov. Ale odpoveď na všetky tieto tvrdenia môže byť najviac, že ani nie je šťastný. Svetová Zdravotnícka Organizácia dal fakty, ktoré hovoria, že vo svete zomrie ročne asi 50 miliónov ľudí, 16 miliónov z nich zomrie na parazitárnych a infekčných chorôb. Pacientov, ktorí sú infikovaní črevnej helminthes, sú na treťom mieste.

Ako sa môžem cítiť prítomnosť petícia nemá hostí v tele? Táto otázka je zodpovedaná v jednoduché a prístupné jazyk, Dr. Thomas George. Brooke v "zásady lekárskej Parasitology". Povedal, že červy sú jedným z najstarších ľudských parazity, ktoré je tak úzko usadil v ľudskom tele, v jeho črevá, orgánov, a prispôsobiť ju tak, že niekedy ich prítomnosť sa stáva pomerne dlho, človek nie je viditeľné.

Cieľom každej parazit je zamaskovať. Potrebujú dlhý čas na zostávajú nezistený v záujme žiť dlhšie. A tí ľudia, ktorí si myslia, že parazity sú hlúpi, veľmi hlboko mýli. To je veľmi inteligentné tvory. Samozrejme, na mysli neboli natoľko vyvinuté ako u ľudí, ale oni sú schopné prežiť a rozmnožovať, a tým zostávajú nezistený. Väčšina ľudí považujú byť normálne, aj s bolesťou, kožných problémoch, zápche, syndróm chronickej únavy bez zjavného dôvodu, časté prechladnutia a bolesti kĺbov. Ale všetky tieto faktory by mali upozorniť ľudí, aby sa bližšie a viac starostlivosti na liečbu osoby.

Parazity u ľudí príznaky

Svet parazitárne stvorenia, že ľudia sú obrovské. Sú z veľkej dĺžky, dosahujúce niekoľko metrov a úplne neviditeľné okom stvorenia. Nezistený pre ľudí, ktoré plne zaberajú ich telá a ich jeho bytu. Tam žijú, rozmnožujú sa, a len niektoré z príznakov parazity v ľudskom tele môže povedať o nich.

Každý škodcu má svoju vlastnú špecifickú lokalizáciu v živom tele. Z tohto dôvodu, a zmena klinike lézie. Ale tam sú spoločné charakteristiky, ktoré sú presné, aby 75% povedať, že ľudia sú infikované.

príznaky parazitov v tele

Príznaky parazitov v tele:

 • Intoxikácie, ktorá je spôsobená parazita v tele človeka. Väčšinou sa v takýchto prípadoch často začína mať bolesti hlavy, stratu chuti do jedla, nevoľnosť a podráždenosť.
 • Alergia, čo sa javí ako náhle ako to zmizne. Z nej je takmer nemožné odstrániť s kožnými. Ak osoba, ktorá je náchylné na alergie napadnutý parazity, je výraznejšie. To by mohlo viesť k kŕče priedušiek alebo opuch sliznice.
 • Anémia je výsledkom parazitizmu rally na náklady osoby. Často tie živiny, ktoré získal dostatočne včas, aby sa pre dobré zdravie, ale s príchodom červy, situácia sa zmení mierne. Najmä, telo je dostatok železa, ktoré sa navonok prejavuje ako bledú pokožku a časté závraty.
 • Schudnúť sa na pôde označené bitka ľudí s parazitov pre užitočné mikroorganizmy. U detí sa prejavuje najzreteľnejšie. Ak v rámci bežnej strave, človek je vyčerpaný a okrem toho nie priberanie na váhe, je každý dôvod domnievať sa, že dôvod, parazity.
 • Občasné hypertermia, v ktorom teplota stúpa na drobné etiketa, zvyčajne nie viac ako 37.5 stupňov. Na tejto teplote, nie je tam žiadne príznaky možného ochorenia.
 • Črevné poruchy sú hlavným príznakom parazity u ľudí. Prejavy týchto porúch môže byť veľmi rozmanitá. To môže byť bolesť v žalúdku, sprevádzané plynatosť, hnačka, zápcha, dunenie. Často tieto príznaky sú spojené so strumou, ktorý nezmizne ani po lieky a antibiotická liečba.
 • Preferencie sladkosti. Chuťové preferencie sa často mení. To je vzhľadom na nedostatočný počet v tele živiny.

Ak existuje aspoň jeden z týchto príznakov, ktoré by mali byť alarmujúce ľudí, ale ak je tento príznak nie je jeden, ale niekoľko z nich, je najlepšie okamžite komunikovať s odborníkom.

Tam sú niektoré špecifické príznaky parazitov ľudí:

špecifické príznaky parazitov
 1. Únava, sprevádzané nočná mora. Tento jav je obzvlášť dodržať pri Centrálny nervový systém je podráždené červy, ktoré vytvárajú nedostatok živín v dôsledku nízkej absorpcii všetkých potrebných stopových prvkov.
 2. Problémy s chuť do jedla. On alebo nie, alebo naopak je značne zvýšil. Horká chuť v ústach človeka je výsledkom otravy.
 3. Škrípanie zubov so silným oddelenie sliny sa zobrazí s porážkou červy nervový systém a ľudskej pečene.
 4. Bolesti svalov a kĺbov. To je to, čo sa stane, keď sa poškodený a zapálené svalových tkanív v prítomnosti červy v tekutina, kĺbov a svalov.
 5. Nepríjemné pocity v oblasti genitálií. Tieto príznaky sa vyskytujú u ľudí infikovaných Trichomonas.
 6. Poruchami imunitného systému, ktoré hrozí časté prechladnutie a spôsobuje struma.
 7. Onkologické choroby, ktoré sa vyskytujú z dôvodu chronickej otravy organizmu od parazitov, poruchy imunitného systému, dlhotrvajúce zápalové procesy v tele a nedostatok živín.
 8. Zápalové procesy v dýchacích cestách. Niekedy poznáme zdanlivo obyčajný kašeľ, s horúčka, výtok z hlienu a výtok z nosa, nie je to iné, ako príznaky migrácia parazity. Často ascariasis a podobné choroby sú sprevádzané zápalom pľúc.

Existujú prípady, keď ľudia nakazení parazity a často trpia bakteriálne a vírusové choroby, prebúdza v noci, majú vážne problémy v hmotnosti, opuchy viečok, a dermatitídy papilloma a nevenujú pozornosť na všetky tieto príznaky.

Odborníci sa dôrazne odporúča, aby zistiť príčiny niektorých chorôb a prevenciu prítomnosť v ľudskom tele červov. Ženy, ktoré boli napadnutí červy môžu trpieť bolestivé a nepravidelné menštruačné cykly, fibroids, fibroids, fibrocystic prsia. Muži, ktorí sa objavili zápal močového mechúra, zápal prostaty, piesok a kamene v obličkách a močovom mechúre alebo adenoma je tiež žiaduce, aby sa vylúčila možná prítomnosť červov.

V niektorých prípadoch, prítomnosť parazitov, možno určiť a vizuálna kontrola potenciálne zranených z červov na človeka. Aké sú príznaky, musí byť zrejmé?

Infekcie s helminths je definovaná ako:

ako identifikovať skodcov
 • Človek môže byť veľa pupienky, pehy pokrytie jeho kože drsné a bledá, s predčasne, viditeľné vrásky, starecké škvrny, bradavice. Jeho nechty bez zjavných dôvodov sú v dezolátnom stave – sú stratifikované, alebo poškodené, popraskané päty. Také vonkajšie znaky hovorí, že celý črevný trakt môže vystavené útokom Trichomonas, Giardia, alebo iné prvoky.
 • U detí, ktoré sú infikované parazity sú nedostatočné, neprimerané veku, rast, nedostatočne rozvinuté, ušný lalôčik, prstami, samotné sú kratšie dlane, chudý, vypadávaniu vlasov.
 • Objavil v jazyku človek jasne viditeľný biely povlak naznačuje, že tieto huby Candida posedenie nielen jazyk, ale aj celú čreva, pažeráka a slizníc tráviaceho traktu. Pokusy odstrániť povlak z jazyka nevedú k pozitívnym výsledkom potrebné zaobchádzanie s liekmi.
 • Je možné na identifikáciu patogénnych faktorov v tele, analyzuje všetky jeho práce.

Pri najmenšom podozrení na prítomnosť v tele "nečakaných hostí" a zhodou aspoň pár príznaky, že je lepšie, aby neváhal a poradiť od odborníkov. Pretože parazity sú nemilosrdný tvorov, od koho lepší zbaviť raz a navždy.